Zīlēšana pēc Mēness dienām

Daudzi zīlnieki ievērojuši, ka atbilžu un nākotnes prognožu gūšana atkarīga ne tikai no zīlnieka spējām, pieredzes un kāršu garastāvokļa, bet arī no vēl kādas neredzamas, taču ļoti jūtamas un būtiskas ietekmes – dienas enerģētiskā fona.

Arī es praksē esmu pārliecinājusies, ka ir dienas, kad atbildes uz uzdotajiem jautājumiem birst kā no pārpilnības raga, bet ir brīži, kad informācijas pavediens ir grūti notverams. Tad arī nolēmu rūpīgi izpētīt, kad ir un kad nav piemērots laiks zīlēšanai, un radās ideja par sava Zīlēšanas kalendāra izveidi.

Meklējot, analizējot un tulkojot ārzemju materiālus, guvu daudz vērtīgas informācijas, un tagad dalos ar šīm zināšanām, lai arī citiem nākotnes prognožu tīkotājiem izdotos gūt pēc iespējas precīzākas atbildes. Tā kā lielākais zīlēšanas labvēlis un aizbildnis ir Mēness, mans kalendārs galvenokārt balstīts uz zīlēšanu pēc Mēness dienām.

Par zīlēšanu katrā Mēness dienā esmu sastādījusi atsevišķu aprakstu, kurā norādīts uz kādiem jautājumiem šajā dienā vislabāk izdosies gūt atbildes, par kādām tēmām labāk nezīlēt, un kādus pareģošanas rīkus ieteicams izmantot.


Ieskatam pirmo sešu Mēness dienu apraksti.

1. Mēness diena

Labāk nezīlēt, jo jauna Mēness cikla sākuma periods tiek uzskatīts par neskaidru, „tumšu”, un tajā aktivizējas spēki, kas traucē iegūt ticamus un precīzus zīlēšanas rezultātus. Jauns Mēness ezotērikā tiek saukts arī par „mirušo Mēnesi”, un tam ir maz nākotnes pareģošanai nepieciešamās enerģijas. Šodien varat ieplānot, kad jaunajā Mēness ciklā piemērotos datumos veiksiet zīlēšanu, un apkopot jautājumus, uz kuriem vēlaties rast atbildes.
Par ko nezīlēt šajā Mēness dienā: pagātnes jautājumi.
Piemērota diena zīlēšanai par: dažādu procesu iespējamā attīstība, informācijas salikšana pa plauktiņiem.

2. Mēness diena

Šajā Mēness dienā aktīvi iezīmējas gaidāmā Mēness cikla potenciāls, tāpēc, ja vēlaties zināt, kas sagaida tuvākā mēneša laikā, droši zīlējiet – prognozes būs precīzas.
Par ko nezīlēt šajā Mēness dienā: pagātnes jautājumi.
Piemērota diena zīlēšanai par: šī mēneša notikumi, jaunu lietu plānošana, naudas jautājumi, ienākumi, peļņa. Ieteicams zīlēt tikai sev, citu cilvēku jautājumus atstājot citai dienai.
Labākie priekšmeti zīlēšanai šajā Mēness dienā: papīrs, vasks, sīpoli.

3. Mēness diena

Zīlēt nevajag, jo šo dienu caurstrāvo pārāk aktīvas enerģijas plūsmas, kas var nopietni ietekmēt prognozes, līdz ar to pareģojumi nebūs precīzi.

4. Mēness diena

Zīlējot jāuzdod tikai tie jautājumi, kas prasa konkrētu atbildi, piemēram, – jā vai nē. Jautājumiem jābūt saistītiem ar svarīgu izvēli vai personīgo dzīvi, par vienkāršiem un nesteidzamiem jautājumiem šajā dienā zīlēt nevajag! Var zīlēt arī par mazām iecerēm, vēlēšanās piepildīšanos.
Par ko nezīlēt šajā Mēness dienā: nākotnes jautājumi.
Piemērota diena zīlēšanai par: karmiski jautājumi, situāciju cēloņi no pagātnes, ģimenes saknes, radinieku attiecības, personas reālā situācija šobrīd, divdabīgas situācijas, izvēles izdarīšana, apmācības.
Labākie priekšmeti zīlēšanai šajā Mēness dienā: svārsts, gredzens, ūdens, monētas, spogulis.

5. Mēness diena

Zīlējiet, ja gribat uzzināt, ko liktenis jums sagatavojis nākotnē, turklāt, jo lielāks būs laika periods, par kuru zīlē, jo labāk. Lai pārliecinātos par saņemtās prognozes ticamību, varat atkārtot to pašu zīlēšanu un jautājumus arī rīt.
Par ko nezīlēt šajā Mēness dienā: citu cilvēku jautājumi. Jāzīlē tikai sev.
Piemērota diena zīlēšanai par: nākotne, mīlestības jautājumi, savi iekšējie pārdzīvojumi.
Labākie priekšmeti zīlēšanai šajā Mēness dienā: spogulis.

6. Mēness diena

Viena no vislabākajām zīlēšanas dienām! Šajā diennaktī cilvēkā atveras, aktivizējas paredzēšanas spējas, saasinās intuīcija un priekšnojautas. Nav nejauši, ka arī senie druīdi veica maģiskus rituālus un zīlēja nākotni tieši šajā Mēness dienā. Zīlēt var par jebko – veiksmi, mīlestību, darbu, vēlmju piepildījumu. Var izmantot daudz un dažādus zīlēšanas paņēmienus. Sevišķi labi zīlēt ar rūnām. Visus zīlēšanas un izklājumu rezultātus ieteicams pierakstīt vai nofotografēt. Ļoti laba diena, lai iepazītos ar jaunu kāršu komplektu. Piemērota diena, lai iemācītos, izmantotu jaunus izklājuma veidus.
Ja gulēt ejot zīlēšanas kārtis paliek zem spilvena, tad var nosapņot viedu, pravietisku sapni. Visu naktī redzēto, sajusto noteikti jāpieraksta, jo tas var daudz ko pavēstīt, nākotnē piepildīties.
Piemērota diena zīlēšanai par: veiksme, izdošanās, mīlestība, attiecību harmonizēšana, dzīves gājums, sievišķība, izskats, skaistums.
Labākie priekšmeti zīlēšanai šajā Mēness dienā: rūnas.


Kalendārā apkopoti arī vērtīgi padomi zīlēšanai ar kārtīm, kurus neatradīsiet nekur citur, jo tos man atklājuši mani zīlēšanas skolotāji – sākot ar to, kādas kārtis iegādāties, un beidzot ar to, ko darīt ar kārtīm, kas savu mūžu jau nokalpojušas.

Vai zinājāt, ka labi zīlējas miglainā laikā un ārpus pilsētas? Vai arī, ka nedrīkst zīlēt retrogrāda Merkura un aptumsumu laikā. Šie un daudzi citi ar Mēness dienām nesaistīti padomi zīlēšanai labākā laika izvēlē arī apkopoti šajā kalendārā.

Atbilstoši tēmai, par kādu tiek uzdoti jautājumi, nedēļas dienai, kurā tiek zīlēts, vai zīlētāja zodiaka zīmei, var izvēlēties arī vispiemērotāko krāsu svecei, kura apgaismos telpu un zīlēšanas laikā palīdzēs gūt labākus rezultātus. Arī par to atradīsiet informāciju manis sastādītajā materiālā.

Kalendārā ievietots raksts arī par to, kādas maģiskās spējas piemīt katrai zodiaka zīmei, – kura zīme tiek uzskatīta par lietpratēju zīlēšanā ar kafijas biezumiem, kam vislabāk izdosies atšķetināt mīlestības un attiecību samezglojumus, pie kā vislabāk vērsties, lai zīlētu pēc rokas līnijām.

Zīlēšanas kalendārs pieejams tikai elektroniskā formātā. Ja vēlaties to iegūt, rakstiet e-pastu uz kartis@lenormand.lv