Zīlēšanas kalendārs

Daudzi kāršu licēji ievērojuši, ka atbilžu un nākotnes prognožu gūšana atkarīga ne tikai no paša zīlnieka spējām un pieredzes, bet arī no vēl kādas – neredzamas, taču ļoti jūtamas ietekmes – dienas enerģētiskā un astroloģiskā fona!

Un jā – PAREIZI IZVĒLĒTA DIENA JAU IR PUSE NO PAREIZAS ATBILDES! Arī es esmu pārliecinājusies, ka ir dienas, kad atbildes uz uzdotajiem jautājumiem birst kā no pārpilnības raga, bet ir brīži, kad informācijas pavediens grūti notverams. Tā radās ideja par Zīlēšanas kalendāra izveidi.

Šo kalendāru var izmantot arī kā VEIKSMĪGO DIENU KALENDĀRU, kas parāda labvēlīgākās dienas – zaļā vai violetā krāsā – jaunu lietu iesākšanai, līgumu parakstīšanai, ideju prezentēšanai, kā arī citiem svarīgiem darbiem un iecerēm!

Tā kā galvenais intuīcijas aizbildnis un zīlēšanas palīgs ir MĒNESS, šis kalendārs galvenokārt balstīts uz zīlēšanu pēc Mēness dienām. Taču kalendārs papildināts ar svarīgākajām norādēm arī par citām izmaiņām un lieliem notikumiem astro fonā - aptumsumiem, retrogrāda Merkura laiku u.c.


Kalendāra dizainā izmantotas Sakrālās ģeometrijas zīmes, kas spēcīgi iedarbojas uz zemapziņu un arī palīdzēs gūt pareizas atbildes! Kalendārs papildināts ar senlatviešu gadskārtu svētkiem un citām svarīgām dienām, kā arī baltu un slāvu tautu ticējumiem un padomiem zīlēšanā.


Pasūti Zīlēšanas kalendāru rakstot uz e-pastu: laimeskartis@gmail.com ! Cena: 3 eiro un piegāde pa pastu bez maksas!