Zīlēšana ar Laimes spēles kārtīm

Pirms zīlēšanas jānosaka laiks, par kuru vēlaties zīlēt. Ar šīm kārtīm iespējams zīlēt arī par visu cilvēka dzīvi kopumā.

Atbilstoši jautātāja vecumam, jāizvēlas kāda no personāžu kārtīm, kura tad arī zīlēšanas laikā apzīmēs pašu jautātāju (licēju) ap kuru sagrupēsies pārējās kārtis.

Jautātāja kārtis

Uz kāršu kādreizējā iepakojuma kastītes attēla redzams, ka sieviete šīs kārtis liek vienu otrai blakus, deviņas kārtis vienā rindā. Kopā kārtis jāizliek no kreisās uz labo pusi četrās horizontālās rindās. Kārtis jāizliek ar zīmējumiem uz leju un pēc tam pa vienai jāver vaļā.

Attiecīgi no tā, cik:

no jautātāja (licēja) kārts atrodas citas kārtis, tiek nolasīts kāršu vēstījums.

Kāršu izlikšanas shēmas piemērs

Jāpievērš uzmanība arī citu kāršu izvietojumam un savstarpējai mijiedarbībai, kuras tulkojums rakstīts uz pašām kārtīm.

Jāņem vērā arī kārts nozīmes tulkojums par to, ja kādai kārtij apkārt daudz labvēlīgu kāršu (kāršu ar pozitīvu nozīmi) un nelabvēlīgu kāršu (kāršu ar negatīvu nozīmi).

Kā glabāt kārtis

Kārtis ieteicams glabāt koka kastītē vai maisiņā no kāda dabiska materiāla – lina, samta, zīda, vilnas u.c. Vislabāk kārtis jutīsies klusā, tumšā vietā. Neglabājiet kārtis virtuvē, guļamistabā, spilgti apgaismotās vietās. Kārtīm vislabāk patiks istaba, kurā „neapgrozās” pārāk daudz informācijas un sveši cilvēki. Kārtis jāglabā ar zīmējumiem uz leju. Kāršu kavai augšpusē un apakšpusē jābūt kādai no kārtīm ar pozitīvu nozīmi. Tādā veidā šīs augšējās labās kārtis „saturēs kopā” kāršu enerģiju un neļaus tai izstaroties pa visu telpu.