Zīlēšana ar Laimes spēles kārtīm

Pirms kāršu likšanas obligāti jānosaka laiks, par kuru vēlaties zīlēt! Ar šīm kārtīm iespējams zīlēt par pašreizējo situāciju, par gaidāmo mēnesi, nākamo gadu vai arī par visu dzīvi kopumā.

Atbilstoši jautātāja vecumam, jāizvēlas kāda no personāžu kārtīm, kura tad arī zīlēšanas laikā apzīmēs pašu jautātāju (licēju) ap kuru sagrupēsies pārējās kārtis.

Jautātāja kārtis

Kārtis rokās sajauc, domājot par jautājumiem, kas interesē. No kāršu oriģinālas kastītes zīmējuma redzams, ka sieviete šīs kārtis liek vienu otrai blakus, pa deviņām kārtīm četrās rindās. Kārtis liek no labās uz kreiso pusi vienu otrai blakus.

Attiecīgi no tā, cik:

no jautātāja (licēja) kārts atrodas citas kārtis, tiek nolasīts kāršu vēstījums.

Kāršu izlikšanas shēmas piemērs

Jāpievērš uzmanība arī citu kāršu izvietojumam un savstarpējai mijiedarbībai, kuras tulkojums rakstīts uz pašām kārtīm.

Vissvarīgākās ir kārtis, kas atrodas tieši blakus vai apkārt jautātāja kārtij, – tās parāda šī brīža aktuālākos jautājumus cilvēka dzīvē, parāda to, kas šim cilvēkam šobrīd visvairāk interesē, kas aizņem viņa prātu, par ko uztraucas sirds. Parāda jautājumus, kas steidzami jārisina, jāsakārto, kam jāpievērš pastiprināta uzmanība.


Izlikuma rindu nozīme

Rinda, kurā atrodas jautātāja kārts, ir tagadne, un parāda to, kas svarīgs šobrīd. Rindas, kas ir zem personāža kārts, parāda pagātni, kā arī to, ko cilvēks var ietekmēt pats, tos apstākļus un notikumus, kas no viņa bijuši, ir vai būs atkarīgi. Rindas, kas ir virs personāža kārts, parāda nākotni, kā arī apstākļus un spēkus, kas iedarbojas uz cilvēka dzīvi un nosaka viņa dzīves notikumu kārtību, to, ko cilvēks pats ietekmēt nevar.

Ja jautātāja kārts ir pirmajā, pašā augšējā rindā, tad „zem viņa ir daudz pagātnes” – daudz neatrisinātu jautājumu, nepabeigtu darbu, nesakārtotu attiecību, kas traucē iet tālāk, pāršķirt jaunu dzīves lappusi. Ja jautātāja kārtis ir pēdējā, pašā zemākajā rindā, tad „virs viņa ir daudz nākotnes” – cilvēkam sākas jauns dzīves posms, visās jomās gaidāmas pārmaiņas, cilvēkam droši jādodas pretī savai nākotnei!


Kā glabāt kārtis

Kārtis ieteicams glabāt koka kastītē vai maisiņā no kāda dabiska materiāla – lina, samta, zīda, vilnas u.c. Vislabāk kārtis jutīsies klusā, tumšā vietā. Neglabājiet kārtis virtuvē, guļamistabā, spilgti apgaismotās vietās. Kārtīm vislabāk patiks istaba, kurā „neapgrozās” pārāk daudz informācijas un sveši cilvēki. Kārtis jāglabā ar zīmējumiem uz leju. Kāršu kavai augšpusē un apakšpusē jābūt kādai no kārtīm ar pozitīvu nozīmi. Tādā veidā šīs augšējās labās kārtis „saturēs kopā” kāršu enerģiju un neļaus tai izstaroties pa visu telpu.