Astrologa Sēnija horoskops

Sēnija kāršu un to nozīmju autors ir itāļu astrologs Džovanni Battista Sēnijs (1600.-1656.).

Astrologs Sēnijs ir viena no noslēpumainākajām personībām Astroloģijas vēsturē, jo par viņu zināms ļoti maz. Svarīgākais un zināmākais fakts viņa biogrāfijā ir 29 gadu vecumā iesāktā sadarbība ar slaveno karavadoni Albrehtu fon Vallenšteinu, kurš vadīja vācu ķeizara karapulkus tā saucamajā Trīsdesmitgadu karā un, pateicoties Sēnija padomiem un prognozēm, izcīnīja daudz uzvaru.

Pirms vairāk kā 350 gadiem izveidotās Sēnija kārtis ir ļoti īpašas un unikālas – tās sevī apvieno gan cilvēkam sastādītas individuālas astroloģiskās kartes, gan likteņa lasīšanas ar zīlēšanas kārtīm principus!

Astroloģijā ir uzskats, ka katrs cilvēks, būdams dažādu īpašību, spēju un talantu iemiesojums, ir kā mazs mikrokosmoss, kas ar neredzamiem pavedieniem cieši saistīts ar makrokosmosu – lielo Visumu. Cilvēks, tāpat kā dzīvnieki, augi un ūdens, sajūt un reaģē uz Saules, Mēness un citu planētu ietekmi.

Sēnija kārtis veido rūpīgi sastādīta zīmju sistēma. Tajā ietilpst ne tikai Saule, Mēness un citas galvenās Astroloģijas planētas – Merkūrs, Venēra, Marss, Jupiters, Saturns, Urāns un Neptūns – bet arī:

Tā kā lielākai daļai cilvēku nav zināšanu Astroloģijā un Astronomijā, Sēnijs šos debesu ķermeņus uz kārtīm attēlojis kā simbolus, kas visiem ir labi pazīstami un saprotami!

Kopā ir 36 kārtis, uz tām 72 simboli, kur katram ir četri nozīmes skaidrojumi (kopā 288) – atkarībā no tā, uz kuru pusi izveidojies attēls – uz augšu, pa labi, pa kreisi, uz leju. Šie četri kārts stāvokļi simboliski apzīmē debesu sfēras dinamiku.

Sēnija kārtis 2020. gada nogalē gan vizuāli, gan saturiski atjaunojusi žurnāliste Ilvija Melne. Viņa šīs kārtis ieguva 2013. gadā no kāršu kolekcionāra Jāņa Mētras no Kuldīgas. Tās rūpīgi izpētīja un pāris reizes arī izlika, vēlāk pārliecinoties par Sēnija kāršu pareģojumu piepildīšanos arī viņas dzīvē. Tā radās liela bijība un cieņa pret šīm kārtīm, un tās tika noglabātas kāršu kolekcijā. Tikai pēc pāris gadiem radās ideja šīm kārtīm piešķirt jaunas krāsas, mūsdienīgu dizainu, taču saglabājot oriģinālos kāršu zīmējumus. Šo ieceri palīdzēja īstenot kāds talantīgs mākslinieks Latvijā.

Savukārt lielākā daļa kāršu skaidrojumu ir laboti un mainīti pilnībā, jo, salīdzinot kāršu aprakstus apgāda “Orients” 1936. gadā latviešu valodā izdotajā grāmatā un mūsdienās pieejamajos interneta materiālos krievu, angļu un vācu valodā, kļuva skaidrs, ka 1936. gada grāmatā daudz kas ir “pazudis tulkojumā”… Tāpēc jaunie Sēnija kāršu skaidrojumi ir I.Melnes autordarbs, un to pārpublicēšana bez atļaujas ir aizliegta!

Daudzām kārtīm nozīme ietverta senos izteicienos, visā pasaulē labi zināmos frazeoloģismos, un cilvēkam būs krietni jāaizdomājas un jāparokas sevī, pagātnē vai pašreizējos notikumos, lai sapratu, ko kārts grib pateikt! Sēnija kārtis ir tiešas un skarbas – to vēstījums mudina ielūkoties sevī dziļāk, meklēt problēmu patiesos cēloņus, paskatīties, kas paslēpts tajos skapīšos un tālākajās atvilktnēs, ko cilvēks pats negrib vai sava rakstura vājuma dēļ nevar atvērt! Šīs kārtis ir labs pašanalīzes rīks! Tās dod spēcīgu impulsu paskatīties uz sevi no malas, paanalizēt savu raksturu, izturēšanos pret citiem, pārskatīt savas jūtas, emocijas un nodomus.

Sēnija kārtis sniedz daudz skaistu mīlestības pareģojumu, tās runā par laimi, naudu, varu, tikumību, baudkāri, pareizi vai nepareizi izvēlētiem mērķiem. Taču tajās ir arī daudz brīdinājumu – uzmanīties no atkarību un baudu vilinājumiem, uzdzīves un vieglprātības, citu cilvēku baumām un izliktiem klupšanas akmeņiem, no saviem pārsteidzīgiem lēmumiem un raizēm, kas var rasties nepiekāpīga, patmīlīga vai baudkāra rakstura dēļ! Sēnija kārtis atklās cilvēka likteņa svarīgākās nianses, kuras apzinoties var gūt laimi un veiksmi dzīvē!

Sēnija kāršu izlikšana, lai saņemtu prognozi un padomus nākamajam gadam daudzās Eiropas valstīs ir arī iecienīta Vecgada vakara tradīcija! Draugu kompānijā vai savā nodabā, uzbur svētkus, izliec kārtis un ļaujies intrigai!

Kāršu izlikšanas pamācība

Sajauc kārtis un izliec pa 6 kārtīm 6 rindās!

Skaties līdzi, kuras kāršu pusītes atrodas blakus un var izveidot attēlu!

Ja divas attēla pusītes ir blakus, vienu kārti var pagriezt tā, lai attēls sakristu!

Katru kārti var tās vietā grozīt, taču nedrīkst pārlikt citur!

Kārts skaidrojums jāizvēlas pēc tā, uz kuru pusi izveidojies attēls:

Iegūto attēlu nozīmi izlasi – ar vēsu un pozitīvi noskaņotu prātu!

Kārtis var izlikt, lai uzzinātu svarīgāko par visu cilvēka dzīvi, vai arī kā prognozi vienam gadam vai mēnesim! Biežāk šīs kārtis nevajadzētu likt.

Kā iegūt Sēnija kārtis savā kolekcijā?

Ja vēlaties iegādāties Sēnija kārtis, rakstiet uz e-pastu: laimeskartis@gmail.com

Kāršu komplekta cena 13 euro, var izvēlēties grāmatiņu ar kāršu nozīmju aprakstiem latviešu, krievu vai lietuviešu valodā!

Samaksu iespējams nodot ar bankas pārskaitījumu.

Kārtis saņemt personīgi var tiekoties Rīgā, pie T/C ZOOM.

Lai saņemtu kārtis citur Latvijā, var izvēlēties kādu no sūtījumu piegādes pakalpojumiem, sedzot arī piegādes maksu:

Kārtis iespējams nosūtīt arī uz ārvalstīm, cena:

pa Eiropu - 6 euro (kā parasta vēstule) vai 10 euro (kā ierakstīta paciņa)
uz Angliju vai Īriju - 7 euro (kā parasta vēstule) vai 10 euro (kā ierakstīta paciņa).

Seko informācijai par Sēnija kārtīm arī Facebook un Instagram

Гороскоп астролога Сения

Автором карт и их значении является итальянский астролог Джиованни Батиста Сений (1600.-1656.).

Картам Сения более чем 350 лет!

Они могут раскрыть самые важные нюансы Твоей судьбы и обратив на них внимание, Ты обретёшь счастье и удачу!

В колоде 36 карты, у каждой из них четыре пояснения - в зависимости от того, в какую сторону направлена картинка: 1) вверх, 2) на право, 3) на лево, 4) вниз.

1. Перетасуй карты и разложи шесть рядов по шесть карт!
2. Внимательно смотри, какие из двух половин одной карты находятся рядом и образуют картинку! 3. Если две половины одной карты рядом, одну из карт можно повернуть так, что-бы образовалась картинка! 4. Каждую из карт можно повернуть, но нельзя их перемещать в другое место! 5. Прочитай значения получившийся картинок! Делай это с холодным умом и будучи в позитивном настрое!