Laimes spēles kāršu īpašnieki

Kā iegūt Laimes spēles kārtis savā īpašumā?

Laimes spēles kārtis uzskatāmas par vērtīgu ieguvumu gan Latvijā izdoto kāršu, gan zīlēšanas kāršu kolekcijām.

Pirmās atjaunotās "Laimes spēles" kārtis manā vadībā tika izdotas par godu Jelgavas 750 gadu jubilejai, ko pilsēta svinēja 2015.gadā. Tie ar mākslinieces palīdzību tika atjaunoti pēc oriģinālajām ~1921.gada kārtīm.

Pirmie kāršu komplekti tika izdoti mazā tirāžā un drukāti īpaši izvēlētā dienā – 2015.gada 23.februārī, tipogrāfijā Rīgā, priekšnojautu 6.Mēness dienā, kas kārtīm dod papildus spēku nākotnes pareģojumu saņemšanai. 6.Mēness dienā cilvēkā atveras, aktivizējas paredzēšanas spējas, saasinās intuīcija un priekšnojautas. Nav nejauši, ka arī senie druīdi veica maģiskus rituālus un zīlēja nākotni tieši šajā Mēness dienā. Tā ir arī ļoti laba diena, lai iepazītos un sāktu lietot jaunu kāršu komplektu. Saule šajā dienā bija intuitīvo Zivju zīmē, bet Mēness bija Vērša zīmē, kas kārtīm piešķīra papildu jaudīgumu un precizitāti. Kārtis bija divu veidu: vienas - uz glancēta, balta papīra, kas patīkams taustei un ērtāks kāršu jaukšanai, otras - uz biezāka, dzeltenīga, īpaša dizaina papīra, kas tuvāks oriģinālo kāršu izskatam. Šīs kārtis pie savām jaunajām īpašniecēm nonāca no 2015. līdz 2018.gada beigām.

Otrie kāršu komplekti arī tika drukāti īpaši izvēlētā dienā – 2019.gada 26.februārī, tipogrāfijā Rīgā, maģiskajā dienā 22.Mēness dienā. Zīlēšanā tā skaitās pati labākā diena nākotnes durvju atvēršanai un pareģojumu izteikšanai! Tātad kārtis, kas tapušas šādā dienā, ir jo īpaši spēcīgas! Šajā dienā bija 14.Saules diena, Saule bija intuitīvo Zivju zīmē, bet Mēness karstasinīgā un mērķtiecīgā Strēlnieka zīmē.

Iespējams izvēlēties arī kāršu iepakojuma maisiņa krāsu – baltu, zelta, gaiši rozā, gaiši violetu, oranžu, zilu, bordo, lillā vai melnu.

Ja vēlaties iegūt Laimes spēles kārtis, rakstiet uz e-pastu: kartis@lenormand.lv

Kārtis saņemt personīgi iespējams Rīgā.

Lai saņemtu kārtis citur Latvijā, var izvēlēties kādu no sūtījumu piegādes pakalpojumu sniedzējiem:

Atjaunotās Laimes spēles kārtis jau aizceļojušas uz daudzām vietām gan Latvijā, gan pasaulē – uz Angliju, Norvēģiju, Vāciju un Itāliju.

Laimes spēles kārtis Latvijā

Laimes spēles kāršu stāsti

 • Līga Grabovska,
  2015. gads, Rīga

 • Ilvija Melne,
  2015. gads, Jelgava

 • Jānis Mētra,
  2013. gads, Kuldīga

 • Elizabete Sterniņa,
  2013. gads, Rīga

Kļūstiet par "Laimes spēles" kāršu īpašnieku un padalieties ar savu stāstu, sūtot to uz e-pastu kartis@lenormand.lv