Par mājaslapas autori

Par zīlēšanas kārtīm interesējos jau kopš mazotnes. Vēl tagad atceros, kā tiku pie savām pirmajām kārtīm – atradu internetā Taro lielos arkānus, izprintēju attēlus un uzlīmēju uz parastajām spēļu kārtīm. Tagad, protams, skaidrs, ka zīlēšanai šādas kārtis pilnīgi nederēja, bet galvenais – tās manī pamodināja lielu interesi.

Studiju laikā nopirku savu pirmo īsto Taro kāršu komplektu – mazas kārtis ar uzrakstiem krievu valodā. Pēc tam tās kādu laiku klāja putekļi, līdz radās vērtīga iespēja apgūt kāršu likšanas un zīlēšanas pamatus pie vienas no Latvijā jaunākajām un talantīgākajām zīlniecēm un pareģēm, brīnišķīgas skolotājas – Elizabetes Sterniņas.

Pēc šīm mācībām interese par kāršu maģiju ieguva vēl nebijušus apmērus un noslēpumainās zīlēšanas pasaules izpēte turpinājās ar pavisam jaunu – dziļāku, analītiskāku un pētnieciskāku pieeju.

Zināšanas par kārtīm un zīlēšanu

2008. gads: Taro kāršu vēstures izpēte, kāršu nozīmju un zīlēšanas tehnikas apguve pašmācības ceļā.

2013.gads: Kāršu likšanas pamatu un zīlēšanas ar Marijas Lenormand kārtīm apguve; pasniedzēja – pareģe un zīlēšanas grāmatu autore Elizabete Sterniņa no Rīgas.


Foto: no Elizabetes Sterniņas personīgā arhīva

2013.gads: Lenormand kāršu video lekciju kurss; pasniedzēja – ļoti daudzu maģijas un ezoterikas grāmatu autore, zīlniece Klēra Šeiferte (Claire Seifert) no Vācijas.


Foto: no Klēras Šeifertes personīgā arhīva

2013.gads: Latviešu zīlēšanas kāršu vēstures izpēte; pētījums par senajām Johana Šablovska izdotajām latviešu zīlēšanas kārtīm "Laimes spēle" (1876); konsultants – Latvijā lielākās kāršu kolekcijas īpašnieks, kāršu eksperts Jānis Mētra no Kuldīgas.


Foto: no Elizabetes Sterniņas personīgā arhīva

2014.gads: Zīlēšanas ar Taro kārtīm apguves kurss Baltijas Astroloģijas skolā; pasniedzējs – šamanis Teo Alens no Sibīrijas (Krievijas).


Foto: no žurnāla "Citāda pasaule"

2015.gads: Taro kāršu video lekciju kurss; pasniedzēja – ezoterikas grāmatu autore, zīlniece Klēra Šeiferte (Claire Seifert) no Vācijas.

Cita izglītība

2011.-2014.gads: Hamburgas astroloģija, Klasiskās astroloģijas pamati, Astromedicīna, Dzīvā Ētika – studijas Baltijas Astroloģijas skolā Jelgavas filiālē, pasniedzējas – Vera Spirina un Irēna Maksimenko.

Numeroloģijas pamati – apguve pašmācības ceļā.

Numeroloģijas apguves padziļinātais kurss Baltijas Astroloģijas skolā – pasniedzēja Irēna Maksimenko.

Cita pieredze

Numeroloģijas padomu sniegšana radošajās darbnīcās korporatīvajos pasākumos:

2012.gads: Ziemassvētku balle Jelgavas pilī

2013.gads: Zemnieku saeimas Jaungada balle Jelgavas pilī

2013.gads: Ziemassvētku balle Jelgavas pilī

2014.gads: 51.Baltijas Tautu komerša Studenšu korporāciju vakars Selonija konventa dzīvoklī

2014.gads: Ziemassvētku balle Jelgavas pilī


Es sevi nesaucu par astroloģi, numeroloģi, zīlnieci...
Es neesmu neviens no tiem. Esmu ezoterikas pētniece.Pagodinošā pateicība no Elizabetes Sterniņas grāmatas "Zīlēšanas noslēpumi".